LOKALITA

Podnikateľské centrum POND sa nachádza a Rybničnej ulici 40/F. Ide o modernú obchodnú a podnikateľskú oblasť ktorá sa teší veľkej obľube najmä stredne veľkých a menších firiem vzhľadom na výbornú dopravnú dostupnosť a potrebu vyhnúť sa narastajúcim dopravným zápcham v Bratislave. V oblasti neustále pribúdajú nové kancelárske, obytné, obchodné ale aj skladové a logistické objekty. Naša budova sa vyznačuje pokojným prostredím a krásnym výhľadom na vinohrady a Malé Karpaty.

V bezprostrednej blízkosti objektu je viacero obchodných centier ako aj firemných centrál, ako napríklad STOP SHOP Rača, OC Vajnoria alebo moderná centrála spoločnosti KJG. V širšom okolí sa nachádzajú veľké obchodné a business centrá Avion Shopping Park, Palace Shopping Center, IKEA alebo Galvaniho Office Center. Len niekoľko minút jazdy autom je medzinárodné letisko Milana Rastislava Štefánika.

Výhodou tejto lokality je najmä dobrá dopravná dostupnosť na diaľnicu D1, rýchlostnú cestu v smere Svätý Jur a Pezinok a taktiež výborná dostupnosť priamo do centra mesta cez Bratislavský obchvat, Raču alebo Zlaté Piesky.

DOPRAVNÁ DOSTUPNOSŤ

Objekt svojou polohou umožňuje jednoduchú a bezproblémovú dopravnú dostupnosť na všetky hlavné smery.

Akým dopravným prostriedkom sa k nám chcete dostať?