DISPOZIČNÉ RIEŠENIE OBJEKTU

Objekt POND ponúka na prenájom kancelárske a skladové priestory v celkovej rozlohe 2 643 m2. Jedná sa o nepodpivničenú, dvojpodlažnú kompletne zrekonštruovanú budovu. Celý objekt je zabezpečený kvalitným kamerovým systémom a alarmom so senzormi pohybu. V budove je nainštalovaná vlastná telefónna ústredňa. Internetové pripojenie je zabezpečené prostredníctvom spoľahlivého prevádzkovateľa vysokorýchlostného internetu. Súčasťou objektu je aj veľké parkovisko, ktoré je určené na parkovanie osobných aj nákladných vozidiel.

VIAC O DISPOZÍCII

V budove sa na dvoch podlažiach nachádza 27 kancelárii o celkovej výmere 1 521 m2, skladové priestory a dielne o celkovej výmere 1 122 m2.  Kancelárske aj skladové priestory sú vybavené modernou a výkonnou vzduchotechnikou, všetky priestory sú nie len vykurované ale aj klimatizované a presvetlené denným svetlom.

Na prízemí sa nachádzajú kancelárske priestory, sklady a dielne. V Septembri 2019 navyše pribudne nové Bistro SHPAIZA, kde si zákazníci pochutia na moderných jedlách pripravovaných zo sezónnych lokálnych surovín a výbornej káve od Modranskej pražiarne EBENICA. Pri skladových priestoroch sa nachádzajú nákladné rampy, ktoré umožňujú bezproblémovú manipuláciu s tovarom. Keďže všetky skladové priestory sú presvetlené a klimatizované, sú vhodné aj na skladovanie kozmetiky, potravín a sú prispôsobené pre celodenný pohyb personálu.

Na druhom podlaží sa nachádzajú výhradne kancelárske priestory. Nájomníci majú okrem kancelárií k dispozícii 2 moderné zasadačky, 2 kuchynky a relax-zónu so samoobslužným kávovarom značky JURA.

Celý objekt pozostáva z veľkých okien, ktoré umožňujú dostatočné presvetlenie kancelárii a spoločných priestorov čo  umožňuje vytváranie kvalitného pracovného prostredia.